Web Sitesi Nedir ? Web Sitesi Ne İşe Yarar ?

Web Sitesi Nedir ?
Web sitesi isimden yani alan adından ve sunucudan oluşan internet yayın alanıdır.Her kodlama dili ile geliştirilebilmekle birlikte yüzyılın çağına e-ticaret ve tek tıklama ile erişilebilir hizmet alanıdır.

Geçen Her Yılda Akıllı Cihaz Artışı

Bu konuya girmemin tek sebebi günlük ve ani teknoloji standartlarına adapte olmamız.Aslında hergün her saat ve dakika akıllı cihazlar kullanıyoruz.Birşey alacak veya araştıracak olursak, bunun yanı sıra banka işlemlerimizde hep yanımızda rol oynuyor ve ihtiyaçlarımızı karşılıyorlar.Bunun için ise genelde web site ağları yardımcı oluyor. Özellikle her kişinin akıllı telefon ve tablet kullandığını varsayarsak kaç milyar baz eder bunu aşarıdaki tablo ile göstermiş olduk.Bilgisayar kullanımıda her geçen gün artıyor ancak şuan için popüler listede akıllı telefon ve tabletler ön sırada.

Bknz:

 

kaynak bağlantısı

 

 

 

 

Web Sitesi Yaptırmalımıyım ?

Buna en iyi cevabı siz verebilirsiniz.Eğer gerçekten internet ile ilgileniyor ve gerçekten ihtiyacınız var ise , veya bunun yanı sıra ticari amaçlarınız için kullanacaksanız “evet” web sitenizin olmaması için bir engel yok.Yukarıda göstermiş olduğum tablo artık işin ne kadar ciddiye alındığının göstergesidir.

Hergeçen gün internet ağına yeni şeyler ekleniyor ve farklı bilgiler giriliyor.Örneğin bir facebook veya twitter sunucularına kaç milyar kullanıcı kaç milyar tb veya pt veri aktarıyor.Kısacası güncelik yaşantımızda herşey takip ediliyor ve kayıt altına alınıyor.Ve bu bilgilere her insanlar tarafından gerekli izinler doğrultusunda görüntülenebiliyor.

Artık sizinde bir internet sitenizin olması zamanı geldide geçiyor bile.Tek tıkla size ulaşabilmeleri için , hemen kendinize bir internet sitesi açın sizde her zaman online (çevrimiçi)  hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaşın
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x